| AnMa a întrebat:

Cand trebuie sa iti faca poza de la buletin. pot sta cu parul prins big grin? sau trebuie neaparat sa mi-l desprind...
Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu are importanta cum este aranjat parul, important este sa se vada bine trasaturile faciale(toata fata). La multi ani!

| lala178 a răspuns:

Cred ca poti sta, in orice caz cel care iti va face poza iti va spune. Eu aveam parul desprins si m-a frecat jumatate de ora sa il asez in asa fel incat sa mi se vada urechilelaughing si mi-a facut doua sau trei poze ca sa fie cum voia el...

| Anonim693 a răspuns:

Habar n-am dar eu cand mi-am facut poza pentru buletin am avut parul desprins si la celelalte colege am vazut la fel.nu stiu daca trebuie neaparat sa il ai desprins. daca vrei neaparat prins. du-te asa si daca o sa trebuiasca sa-l ai desprins o sa-ti spuna ei acolowinking

| Deidara554 a răspuns:

Poti sa ti`l faci cum vrei tu! Daca vrei sa fie si in coc de nunta, poti si asta.Ca pana la urma ori cat de aranjata ai fi, anumite tresaturi ale tale se recunosc oricand(sper sa nu fie nevoie in cazuri de politie, salvare, etc.).Si.sa stapanesti buletinut sanatoasa!

| SupCow a răspuns:

Nu conteaza cum e parul atata timp cat nu iti faci tepi dinaia sa nu incapa in poza eu mi l-am fac cu parul prins
pa! :*