| Louise21 a întrebat:

Imi puteti da si mie mai mult informatii despre poza de buletin? big grin Adica,de exemplu daca pot sa ma duc cu parul desfacut,am auzit ca nu ai voie sa iti pui bentita colorata in par,ca trebuie sa nu ai urechile acoperite in poza laughing etc. Imi puteti da cat mai multe informatii de genul asta? Multumesc anticipat:*:*:*

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Ai auzit greșit, poți să te duci cum vrei, cum îți stă bine și-ți place. Dar nu exagera cu machiajul, fii naturală, așa cum ești de obicei. Abia după patru ani îți vei schimba din nou buletinul.

2 răspunsuri:
| Louise21 explică:

Multumesc pentru raspunsuri:*:*:*:*:*

| minideny a răspuns:

Nu este adevarat faptul ca nu poti sa mergi cu parul desfacut si alte chestii. poza de buletin e o poza care te carcterizeaza pe tine insuti.adica,,poti sa iti pui un accesoriu in par.dar nici chiar sa exagerezi.gandeste-te ca buletinul ti'l vei putea schimba abia peste 4 ani.