| alexo1 a întrebat:

am si eu o intrebare legata de Counter-Strike 1.6
De trei zile am inceput sa am lag pe cs...adica merge cu 10 fps.
Inainte mergea foarte bine si aveam 80 fps-99fps, iar acum nu stiu ce are, netu merge brici, cs-u merge dezastruos.
Am incercat toate comenzile si cfg-urile de pe net dar fara niciun rost.
La fel merge...va rog TPU ajutati-ma, sunt disperat... FUNDA:X

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Serverul te-ai uitat la el? Poate si de acolo vin problemele schimbal si vezi cum merge

| laure_3087 a răspuns:

Pai in primul rand uh oi fi primit comanda destroy. Ea iti face lag, sa mearga greu jocul si sa te omoare de cateori incerci sa mergi sau sa tragi. Sfatul meu este sa iti reinstalezi cs-ul.

| alexo1 explică:

Nu am luat destroy nimica. sunt un player oarecare care joaca si el cs ca oricine...

| alexo1 explică:

Am rezolvat-o prieteni...multumesc foarte mult pentru raspunsuri
Am dezactiva Antialising si Anisotropic si acum am fps 60big grin