| SooShttt a întrebat:

am si eu o intrebare, momentan am intrat pe facebook sa imi fac publicitate la o pagina, si am postat de multe ori la un moment dat imi apare sa scriu un cod, am vrut sa-l scriu dar mi-a aparut : For security reasons your account is temporarily locked
If this account reflects your real name and personal information, please help us verify it.,,, Ce ar trebui sa fac? Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| AndreiBolos a răspuns:

Ai facut spam, adica ai,, stresat" lumea cu acel mesaj iar acum contul tau este blocat pentru o perioada, iar acum va trebui sa-ti dai datele scrise pe Facebook, pentru ca cei de acolo sa verifice daca ai fost tu sau cineva rau voitor a intrat si a facut spam special pentru a-ti bloca contul. Toate cele bune!

| SooShttt explică (pentru AndreiBolos):

Mersii m-ai ajutat mult

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Contacteză-l pe NeluL.Îl găseşti sus la (Comunitatea), e rank 1!
La mulţi ani!

| AndreiBolos a răspuns:

Pentru SPAM, contul tau a fost blocat si va trebui sa astepti o perioada de timo si/sau sa iei legatura cu cei de la Facebook.