| xV3N0Mx a întrebat:

Am si eu o problema. Acum 3 luni mi-am facut o pagina pe facebook de amuzament. Le-am dat admin la 2 prieteni buni pe care ii cunosc. Ieri cand am intrat pe pagina unul dintre prieteni mi-a furat admin-ul si nu mai pot avea acces sa postez pe pagina. Intrebarea ii: Cum pot recupera pagina?
P.S: Dau fundita.

1 răspuns:
| 3rN3SyTo a răspuns:

Daca ai acces la mailul cu care a fost facuta pagina poti recupera totul, daca a fost facuta cu nr de tel ai nevoie de acel nr de tel