| Mihai_Suciu_1998 a întrebat:

FUNDA! Plz. raspundeti repede. O prietena are pe facebook o pagina cu Anca si Vlad. Ea era admin si alte fete. Dar a intrat astazi si nu poate sa se logheze pentru. ca un admin le-a furat pagina si ia sters ca admini. Plz funda

2 răspunsuri:
| yo547 a răspuns:

Incearca sa o recuperezi poate persoana respectiva are parola ei. Funda?

| SirGeo a răspuns:

La ce sa raspundem tu doar ai spus poveste nu si cu ce sa te ajutam si in primul rand nu mai merge facut nimic gata pa, pa pagina de fb.