| FlyJack a întrebat:

Am si eu o problema. Am calculator, Windows XP. Astazi, erau toate bune si frumoase pana cand am intrat pe un joc si mi-a cerut sa apas tasta "CTRL" (control). Apasand, am constatat ca ea nu mai functioneaza(nici una din ele). Am iesit si am incercat sa il utilizez in alte programe, tot nu functioneaza. Si imi trebuie enorm tasta control deoarece am nevoie si de Task Manager, si nu-l pot activa fara ctrl. Plss help, funda!

1 răspuns:
| salltpu a răspuns:

Este o problema din tastatura am avut si eu o tastatura la care nu mai mergea tasta space