| Vali241 a întrebat:

Help me am intrat in task manager si am observat ca imi creste cpu si disc-ul 100% tin sa mentionez ca nu am multe programe in windows 10 si nu mi-a mai facut asa https://imgur.com/a/zFt9v

Psbig grinau Funda la cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Inchide manual procesele.

| Vali241 explică (pentru gabicoo):

Nu stiu ce sa zic mai mult sunt chestii legate de windows

| flixbuster a răspuns:

Este posibil sa fi facut update-uri fix in acel moment. In functie de numar, dimenisune, complexitate poti observa in task manager activitate crescuta (si sustinuta) pe procesor si harddisk intr-un astfel de caz.

Procesele par a fi standard de Windows, la prima vedere nu e nimic ciudat acolo.

| iwefgOficiall a răspuns:

Salut exista anumite legaturi an windows pe care nu le folosesti daca nu te pricepi antro zii te-as putea ajuta sau poti si tu sa intri la privacy setings si sa debifezi ce nu ati convine astfel vei recapata mai multa performanta.