| r14crazy a întrebat:

am si eu o problema, stiti jocul pe facebook live holdem pro, Cand dau pe joc nu imi apare decat un ecran negru si nimic mai mult straight face, pe telfon jocul merge foarte bine dar pe facebook nu imi porneste (pe calculator), nu stiti care ar putea fi problema?

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Trebuie sa ai instalat in calc ul tau flash player ultima varianta :http://get.adobe.com/flashplayer/?sid=57so94s30d4uvedm3219ls4u02.
daca nu ai nevoie nu instala nici odata NIMIC di programele in plus oferite odata cu alte progr ce le descarci, deseori sunt demo si mai mult incurca.Descarca si apoi instaleaza acest program anume pentru joace pe net si va fi ok. Posibil sa dai un restart la comp.Succes!