| ParadoX11 a întrebat:

Buna TPU.Am un Acer Liquid Express E320 dar nu gasesc cum pot transmite o muzica prin bluetooth.Cand vreau sa trimit o poza sau un video imi merge dar la muzica nu imi apare niciun buton...
Daca stie cineva care are telefonul cum sa trimit il rog sa imi zica.

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Probabil din aplicatia de muzica nu ai optiune sa trimiti, nu?
Atunci, prin meniu trebuie sa fie o aplicatie de tip "File Manager". Daca exista, intri in ea, intri in Folderul unde se afla respectiva melodie, apasa lung pe melodie, ar trebui sa apara mai multe optiuni, printre care si "Expediati"