| Icyyy a întrebat:

Hello! As dori sa știu dacă atunci când cauti/vizitezi profilul cuiva pe TikTok, acea persoana poate vedea ca o urmărești? De exemplu poate primi vreo notificare de genul " X ti-a vizualizat profilul"? Doresc sa urmăresc pe cineva și nu as vrea sa afle acest lucru happy

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Nu, nu poate sa vada asta. Totusi, acea persoana poate contacta administratorii si in cazuri de urgenta, pot afla ip ul tau si ulterior adresa ta si totul. Asta in cazul in care ceea ce ai de gand sa faci e ilegal, daca tot ce vrei sa faci e sa te uiti pe profil si sa nu stie, go on, nu se intampla nimic pentru ca nu poate sa vada.

| Icyyy explică (pentru Sekim):

Mulțumesc! Nu, nu este pentru ceva ilegal happy simpla curiozitate

2 răspunsuri:
| 0Lydyutza0 a răspuns:

Daca intri pe profil, nu, nu poate vedea acest lucru.Dar daca dai pe "urmărești" poate să te vadă.
Poți intra fara plobeme, nu v a vedea asta