| xDr0gs a întrebat:

Buna tpu.Am vrut sa donez niste bani la un joc prin paysafecard si am mers in oras si am vazut un magazin si avea pe geam PayZone.Si am intrat inauntru si i-am cerut vanzatoarei un paysafecard iar aceasta mi-a spus ca ea incaseaza doar facturi si nu stie ce e paysafecard..In fine. Dupa am mers la posta si mi-a spus ca nu mai are.Ce pot sa fac am nevoie urgent de un paysafe cardsad.Va rog ajutati-ma! Dau funda si vot!

2 răspunsuri:
| eustefan a răspuns:

Du-te la alta posta

| Madellina a răspuns:

Poti intra si in magazinele cu semnele galbene PayPoint. Si acestea iti pot oferi paysafecard-uri.