| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

As avea nevoie de ajutor.Deci... as vrea sa imi curat tastatura si pentru asta trebuie sa imi scot tastele, iar eu nu stiu cum si as vrea sa ma ajutati sa imi spuneti cum? big grinbig grin plz... mersi dau funda puppy dog eyes! tongue

Răspuns Câştigător
| wolfer18 a răspuns:

Bagi ceva(ascutit, sau lung si subtire) sub, si tragi pur si simplu in sus.Nu ar trebui sa fie asa de greu. Dar daca nu te pricepi la scos, eu zic sa nu te complici pentru ca o sa fie destul de greu sa le bagi la loc

3 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Vai cat chin e pentru mine sa-mi carat tastatura laughing Eu o curat la suprafata si pe interior cu un betisor de urechi ud, sau cu o scobitoare invelita in hartie igienica. Nu trebuie neaparat sa le scoti ca e greu de pus la loc si s-ar putea sa nu mai mearga bine dupa aia tongue. Sau mai fac cum face si cristi, inainte sa o curat inauntru tongue. Si mai sti ce fac. eu aspir tastatura si sti ce fain iese parfu din ea? laughing

| Christa a răspuns:

Nu stiu daca te pricepi tu la surubelnite, sau suruburi. Oricum pe dosul tastaturii sunt niste suruburi. Incearca sa le desfaci cu o surubelnita, sau roaga pe cineva s-o faca. Apoi se desface, o cureti inauntru cu o pensula, sau un servetel, ce vrei. Apoi o montezi la loc( fara sa o fortezi sau ceva), adica insurubezi fiecare surub la locul lui. happy Sper sa-ti fi fost de ajutor!

| wizopo a răspuns:

Eu stiu o metoda si mai simpla: intorci tastatura pe dos si o scuturi.

Întrebări recente