| stefanbikeman87 a întrebat:

Salutar! Am o tastatura de la Marvo, mai exact Scorpion K632 modelul vechi și as vrea sa știu, dacă ii scot tastele le mai pot pune la loc? Vreau sa o curaț happy

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Salutar! Bineinteles ca se mai pot pune la loc, imi pot intari vorbele dandu-ti drept exemplu pachetul de inlocuirea a tastelor de la serviceuri + ca si eu mi le-am mai dat jos singurhee hee.

| stefanbikeman87 explică (pentru Celcestietot):

Și le scot direct, doar trag de ele?

| Celcestietot a răspuns (pentru stefanbikeman87):

Da, dar nu tregi cu toata puterea sa le rupi, ci asa, mai usor.

3 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Da