| AnemonaP a întrebat:

Buna tuturor. Cine stie cum sa curat o tastatura de calculator inauntru? I-am dat toate tastele jos,inauntru este cam murdara,am sters cu o carpa, dar mai degraba s-ar lua cu o solutie, intr-un videoclip vazusem ca se ia cu apa.Sa incerc? Nu-m spuneti cu o solutie speciala, pentru ca am nevoie sa o curat in seara aceasta. Funda+vot

2 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Cu spirt e destul de ok.dar sa nu umezesti prea tare carpa..si dupa care la 30 60minute sa se usuce si dupa pui tastale la loc happy
bafta

| Helen022 a răspuns:

Bună! Cu niste betisoare de urechi, pe care le umezesti cu spirt.