| Moldovan_Florentin_1975 a întrebat:

Am si eu o problema.Am scapat budinca de ciocolata pe tastatura (Red Dragon Karura)si a intrat in mechanism printre taste si s-a intarit, am incercat sa o curat cu o scobitoare dar nu am reusit. Daca scot tastele o sa se strice tastatura? Daca da cum as putea sa curat budinca in alt mod.Va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| octav005 a răspuns:

Pai incearca sa desfaci tastatura. pe spatele ei au niste surubele. dar cu tastele nu stiu sistemul de fixare