| DaRkAnGeL19 a întrebat:

BUNA TPU! As vrea sa-mi iau un Volan Serioux SRXW-08V, pedale, vibratii, USB si nu stiu daca e bun eu vreau sa-l folosesc la need for speed most wanted, 18 wheels of steel haulin, euro truck simulator vreau sa stiu daca ii bun adica daca merge la aceste jocuri astept pareri si dau si funda!

3 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut.Îţi recomand următorul model de volan, Genius: http://bit.ly/dFjogx.Este foarte bun în acest preţ, menţionez că este şi cel mai mic, plus că pe eMAG ai şi livrare gratuită. Spor la gaming!

| Mozart a răspuns:

Uite aici un volan cu o calitate mult peste pretul sau:
http://www.emag.ro/......63357-0914
E unul dintre cele mai bune volane pentru jocuri.Pretul este intre 150-200 de lei,dar isi merita fiecare banut! In plus, te va tine si foarte, foarte mult timp.
Funda? :)

| Strepix a răspuns:

Salut! Am avut si eu cam acelasi volan numai ca se numea Gembird Shock-Force! Acel volan pe care vrei sa-l achizitionezi nu este chiar asa de bun pentru 18 wheels of steels haulin sau Euro Truck Simulator este bun doar pentru cele de curse!
Daca vrei un volan pentru simulatoare iti trebuie rotire mai mare adica de 900 de grade dar cel mai ieftin volan de 900 de grade este Logitech Driving Force GT al carui pret este intre 500-750 lei!