| anky13 a întrebat:

Buna TPU^^ as vrea sa-mi recomandati si mie niste carti de adolescenti va rog

Răspuns Câştigător
| αndreeaツ a răspuns:

Twilight,narnia,ACADEMIA VAMPIRILOR,Aleasa, colectia goosebumps, the vampire diaries cele 7 carti, cam atatea imi vin acum in cap! i Sper sa-ti placa!

4 răspunsuri:
| mefree2fly a răspuns:

Cecelia Ahern...are niste romane superbe

| Marius151 a răspuns:

Incearca Sandra Brown, e o literatura mai eroticabig grin

| fetita97 a răspuns:

Cartea Mironei-Cella Serghi
Dama cu camelii-Alexandre Dumas
Panza de paianjen-Cella Serghi
Enigma Otiliei-G.Calinescu
Anna Carenina,Mandrie si prejudecata, Tess of the D'Urbervilles, The scarlet letter, Wuthering Heights.Amurg,luna noua,eclipsa si zori de zi de stephenie meyer,Cismigiu&Company de Grigore Bajenaru,Panza de paianjen & Tess of the D'Urbervilles,Scrisori de la Sam-James Patterson(roman de dragoste),Slam (Nick Hornby)
Gossip Girl,Dragoste la prima vedere - Nicholas Sparks, Vacanta lui Rachel - Marian Keyes
Alergand pe tocuri - Anna Maxted
Pepenasul de Marian Keyes, Pe aripile vantului sper ca te-am ajutat kiss

| trifana94 a răspuns:

Daca doresti sa citesti eu iti recomand raul iubirii de karen harter, ne intalnim la venetia de elzabeth adler si zodiac girls de cathy hopings