| jonny_2743 a întrebat:

As vrea sa stiu prin ce pasi trebuie sa trec ca sa scot o carte pe piata, si cam ce fonduri ar trebui...sunt un rapper la inceput si as vrea sa scriu o carte cu si despre inceputul rapului cu cartier, muzica, pasiune, recuri, etc
Astept raspunsuri!

3 răspunsuri:
| jonny_2743 explică:

Sper si eu sa reusesc.ambitie am.dar nu stiu unde sa caut raspunsuri la ce fonduri,unde ar trebui sa ma adresesz, ce autotizatii am nevoie, etc...ms pentru sustinere.
PACE.asculta o piesa de amea, e non profit la mine acasa http://www.youtube.com/watch?v=WJSNKLi6mWg
si lasa-mi niste detalii despre carte...de unde o pot cumpara si daca e in Limba Romana

| Borgir a răspuns:

Cred ca ar trebui sa vorbesti la o editura.

| ReyRey_8562 a răspuns:

Vericu´ ar trebui sa cauty cartea lu´ el porta tot un rapper care a anceput de jos si asi face muzica aksa an fine (este spaniol). oricum eu imi doresc sa gasesty toate raspunsurile pe care le kuty si nu uita ca rappery sunt adevaratii artisty, vei intalni multe piedici dar fii tare pentru ca daca aty doresty cu adevarat vey reushi!