| VeronikaBamBina a întrebat:

As vrea sa va cer un sfat,degraba este ziua de nastere a unui coleg (baiet) de-al meu si nu prea stiu ce cadou sa-i fac.Vreau sa-i iau ceva mai special nu ca parfum, rama de fotografii sau altceva insa sa nu coste chiar mult.Sper sa ma ajutati. funda

2 răspunsuri:
| UnCorpSanatos a răspuns:

O sticla de vin pe care sa ii recomanzi sa o beti impreuna, o minge de fotbal daca ii place fotbalul pe care se te semnezi si sa ii lasi o urma de ruj de pe buzele tale langa semnatura, du-te intr-un magazin de cadouri si iti va veni o idee ce i se potriveste, depinde de foarte multe lucruri de la varsta, ce simti tu pentru baiat, buget etc.

| Crash94 a răspuns:

O brăţărică de argint, preţurile variază, însă e un cadou care îl poţi face oricărui băiat!