| KyuubyGGG a întrebat:

As vrea sa ii fac un cadou unei prietene de ziua ei de nastere dar nu stiu ce. Imi puteti idei? FUNDA

P.S. Va rog seriozitate. Nu vreau raspunsuri de tipu: flori, ciocolata sau parfum.

6 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Un urs de plus,o bratara finuta,un lantisor finut, bani, esarfa, un ceas, husa pentru telefon.
*-*

| Casica a răspuns:

O bluza draguta, sau o geanta, papuci. Astea sunt cele mai Ok zic eu. Funda?

| oOSaritaOo a răspuns:

Poţi să-i cumperi o bluză sau să-i dai bani. laughing Mie mi-ar plăcea să primesc bluze... dar e o problemă şi anume: eşti fată sau băiat? Dacă eşti băiat poţi uita de ideea cu bluza... :S

| IngerPazitorr a răspuns:

Pai daca imi raspunzi la niste intrebari iti zic cadoul perfect happy. Intrebarile sunt:
1) Cum o cheama?
2)Cati ani are?
3)Care e culoarea ei preferata?
4)Dar animalul preferat?
5)Ce ii place sa faca de obicei?
Astept raspunsurile tale si iti voi zice :*

| KyuubyGGG explică (pentru IngerPazitorr):

1)Maria
2) face 17
3)roz
4) iepuri (cred)
5)sa tea pe facebook, mess si cumparaturi

| aly1368 a răspuns:

Eu de obicei dau prietenilor bani ca sa-si cumpere ei ce vor pentru ca ma gandesc daca nu o sa-i placa deci dai mai bine bani cat crezi tu de preferat ar fi 50lei