| Skipper_1208 a întrebat:

Sambata e ziua de nastere a unui coleg de-al meu si nu stiu ce sa cadou sa-i fac... ajutati-ma... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Ar trebuii să ştii ce`i place deoarece e colegul tău şi cred că l`ai văzut des spunând că imi place sau ador...
Oricum, toată lumea poartă HAINE. Toată lumea mănâncă DULCIURI.Cui nu`i plac /:)? Ai putea să-i faci cadou o eşarfă http://www.google.ro/......tp?/imgres dar nu roz normall dacă e băiat;;). Succes

1 răspuns:
| mialuatcontu a răspuns:

Daca are 10 ani iai o pusca cu sageti. Daca are 20 iai un joc pe calculator. Fundita?