| xtembix a întrebat:

As vrea un nume, ca un fel de porecla, sa il am ca nickname la site-urile cu inregistrare, nu am nici cea mai vaga idee.Ma cheama bianca nu vreau gen biencutza, biutsa, bibix, bibiliX. Vreau ceva mai cool si daca se poate sa aiba doar o mica legatura cu numele. App nu vreau sa contina y orice litera in afara de y poate sa fie z, s, ca, w. Dar fara y.Ms mult! >big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Binks.

Bink

Bee

Bella

Bubu

Beibi

Bizi

Bika

Biu

Bitzi

Bica

Benci

Bissi

Bianela

Bika:

Sper ca te-am ajutat! Funda?

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Dona Alba.

| BBEgirl a răspuns:

Bebisz

| adreeaaa a răspuns:

porecla mea e chocapic -poti pune: kinder( e f populara), phineas etc poate o fundita? si da alea gen nume alintat nu sunt cool deloc sunt chiar banale sper ca te-am ajutat