| AleXuTza84 a întrebat:

Aseara am avut un vis ciudat si as vrea sa stiu ce inseamna.
Am visat ca eu luam oameni morti pe care nu-i cunosteam dintr-un loc cunoscut de mine in prezent. Dupa aceea pe unul dintre ei l-am spanzurat si deodata a inceput sa vorbeasca cu mine. Dupa aceea m-am trezit.
Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| ConducereaLumi a răspuns:

Atunci mintea ta joaca feste.fii linistita nu inseamna nimic... adica visele sunt in mintea noasta noi le creem fiind subconstienti, chiar crezi ca o minte poate prezice viitorul?

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu înseamnă nimic.
E o prostie să interpretezi visele, doar nu ești vrăjitoare.Nu ai de ce să te speri.
Baftă!

| ConducereaLumi a răspuns:

Heh, te'ai uitat la un film de groaza si ai adormit cred, multe filme pot influenta visele.

| AleXuTza84 explică (pentru ConducereaLumi):

De fapt nu am mai privit filme de groaza de mult timp deoarece stiu ca ma speri de la ele.

| ConducereaLumi a răspuns (pentru AleXuTza84):

Atunci mintea ta joaca feste.fii linistita nu inseamna nimic... adica visele sunt in mintea noasta noi le creem fiind subconstienti, chiar crezi ca o minte poate prezice viitorul?