| GoGo23g a întrebat:

Aseara am avut un vis ff uratsad
Am visat ca mergeam pe strada linistit si am ajuns intr-un cimitir [era zi]
Nu stiu ce cautam acolo si am vazut ca a murit cineva si il ingropau la el erau doar 2 oameni si nu plange niciunu, iar mortu'l zambea si parca era fericit si ma privea in ochi si deodata ma apucat plansul de parca zici ca a murit cineva de la mine din familie si m-am trezit deodata si aveam lacrimi in ochi. Tin sa precizez ca am avut o zi foarte buna fara stres etc
Ce credeti ca inseamna?
Ms mult

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma pricep la interpretari de vise. Asta poate te ajuta. www.cevisez.ro

| SelinaMarcus a răspuns:

Depinde de ce ai facut cu o zi inainte. poate ai urmarit un film de groaza sau ceva...nu cred ca inseamna ceva visele nu se implinesc(uneori) totui aduti aminte:cunosteai persoana care urma sa fie ingropata? daca da, ar putea insemna ceva...