| HopeYup a întrebat:

Am vazut la televizor ca din 31 iulie se da jurnalul violettei. Mai multe detalii va rog?
Adica va fi gol ca sa scriem noi pe el, nu? Unde il pot vedea si eu cum arata (intr-o imagine)?

Răspuns Câştigător
| Yoope a răspuns:

Da si eu am vazut si imi doresc sa-l cumpar. Da este exact ca al Violetei din serial si noi scriem in el Uite aici o imagine cu el. Desigur cel care se va vinde la chioscuri va fi oarecum putin mai diferit, o va avea pe Violetta pe el!
http://cs425316.vk.me/v425316981/2953/4KmJZ6vKFM8.jpg

| Violetta001 a răspuns (pentru Yoope):

Draga yoope
cum arata inauntru acest jurnal?

| Yoope a răspuns (pentru Violetta001):

Asta nu sti

| Yoope a răspuns (pentru Violetta001):

Asta nu stiu.hee hee

4 răspunsuri:
| Violetta001 a răspuns:

Dar inauntru cum arata?