| deedee_3754 a întrebat:

azi dimineata am taiat un cartof, cand m-am uitat era initiala numelui meu,, A". L-am aratat si mamei mele si a vazut si ea. ( am patit si cu oglinda. am scapat-o pe jos, si era sparta in initiala,, A" ) Ce credeti ca inseamna?

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Ori e imaginatie f bogata,ori e coincidenta,nu semnifica nimic in mod special, ori e posibil de asemenea sa fie un semn de la Dumnezeu dar nu stiu ce ar arata prin initiala numelui tau, oricum eu merg pe premiza ca nu inseamna nimic

| Poison0fL0v3 a răspuns:

Simple banalitati. nu fi superstitios/asa sunt mici coincidente, si mie mi se intampla la fel. asa probabil, m-as fii panicat si eu, cum ca ar fi semne de incolo, dar stai calm/a. nu-i nimic rau. oglinzile mele se sparg in fel si fel de initiale iar cartofii... depinde de soi. eu iti spun sa nu crezi chestiile astea! thumbs up

| AndY_8355 a răspuns:

Eu cred ca este doar o coincidenta adica no-r fi lucruri paranormale doar daca nu cumva...desi nu cred ca este vreun semn ceva ca nu are nici un sens si de ce esti asa de sigura ca a-ul acela vine de la numele tau? daca chiar se intampla ceva A ar putea veni si de la altceva.cam la ce dif de timp sa-u intamplat cele 2 incidente?

| danamarin a răspuns:

Cred ca ti se intampla ceva special sau, cine stie, poate este o coincidenta. daca tu simti ca gresesti undeva, esti certata cu cineva, te droghezi, duci o viata mai ciudata, incearca sa schimbi un pic lucrul asta. poate e un semn de la Dumnezeu pentru tine. oricum, e ceva special sigur