| GeorgianaDragus a întrebat:

Cad des in depresii dar niciodata nu am simtit ce simt acum parca ceva e gresit in viata mea ceva lipseste undeva adanc nu stiu cum sa ma exprim in cuvinte pur si simplu simtt ceva pe suflet ceva care nu ma lasa sa zambesc deci in primul rand prietenul meu o zi este indiferent in cealalta vorbeste cu mine mult si e dragastos simt ca mai are pe alta ar oricum stiu ca va nega in alta ordine de idei colegele mele si prietenele mele pur si simplu nu mai exist pentru ele adica se poarta urat cu mine nu mai am pe nimeni nu stiu de cine sa ma apropiu sunt foarte trista nu stiu cum sa scap de asta ma simt abandonata...

Răspuns Câştigător
| Melody a răspuns:

Invata sa nu mai depinzi de sprijinul fizic sau moral al celor din jur. Invata sa fii independenta. E un sentiment placut si te tine departe de depresii. In relatiile cu ceilalti fii tu insuti, dar nu te increde prea mult in oameni. Fii cea mai importanta persoana in viata ta! Ai grija de tine si de psihicul tau, nimeni nu poate face asta in locul tau.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si parintii nu iti sunt alaturi ca ei te pot face sa fii mai zdravana. Eu ma refugiez intr-un coleg de munca ca daca nu era el acum nici nu mai munceam.

| deea1155 a răspuns:

Stiu cum te simti sad si eu am uneori aceleasi stari, doar ca eu incerc sa ascund cat pot faptul ca am ceva nu de alta dar nu vreau sa dau satisfactie unora

| michaelandrew a răspuns:

Stiu cum este dar uite:gaseste pe cineva mai apropiat decat prietenul tau si incearca sa vorbesti cu cineva. Uite id-ul meu:andrew.alin@yahoo.com si putem sa vorbim mai multe.sau la telefon 0736977871.Si as vrea cand ma suni sau vorbesti cu mine pe mess ca esti de pe acest site.Mersii :*