| luncasu a întrebat:

De la o vreme ma simt asa cam singura ...toate prietenele mele s-au maritat cam pe la 16 ani sh au plecat din sat... cel mai bine ma inteleg cu pr meu dar ma cert des cu el si at devin sh mai deprimata. nu stiu ce sa fac sa ies din starea asta, ma intristez prea repede si pun totul la suflet sad vreau sa nu mai ma atasez asa repede de cuvinte, pur si simplu sa nu imi pese daca cineva e mai rautacios cu mine

Răspuns Câştigător
| JeffHardyFanForLife a răspuns:

Imi Cer Scuze! Pentru tot ce ti s-a intamplat! nu te supara mai sunt si oameni dilii cu capu : )) > Asa Nu mai pune tot ce auzi la suflet! Daca cineva e asa rau de tine si e rautacios IGnora-l!
Sper Ca Te-am Ajutat!
App. La Multi Ani!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fi mai indiferenta si nu mai pune tot la suflet pentru ca numai tu ai de suferit si daca cineva e mai rautacios cu tine pur si simplu ignora persoana

| darrio2007 a răspuns:

Tot respectul pentru tine.Ca nu ai facut si tu ca celelalte fete.

| condreavaly a răspuns:

La 16 ani? este ilegal la aceasta varsta.

| Nolkyz a răspuns (pentru condreavaly):

Nu este ilegal. Exista anumite conditii ce trebuiesc indeplinite.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru condreavaly):

Cine te-o mintit? Ai voie cu acceptu parintilor

| condreavaly a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Religios si cu acordul presedintelui nu o sa te cunune nimeni prietene. hai sa fim seriosi

| luncasu explică:

Mersi frumos tuturor pentru sfaturi :* va pooop