| Frau a întrebat:

care ar fi reactia voastra daca maine dimineata ati vedea titlu la stiri "justin bieber regele muzicii pop" [bine printisorul mai exactlaughing]

13 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu cred ca exista vreun canal de stiri care sa difuzeze asemenea duda. Cui ii pasa de JB ala?

| pwp a răspuns:

Nu as incepe sa plang, dar nici nu as fi foarte fericita...
nu poate sa fie regele muzicii pop unul care nu are voce(are, dar de fata), e urat si are cap de mop...

| shadovv a răspuns:

Nu as avea vreo reactie pentru ca stiu deja ca majoritatea e cea inculta.

| Doloresidk a răspuns:

Ca lumea nu apreciaza artistii adevarati sad

| Myuu a răspuns:

M-as sinucide!laughingpampalaul ala regele muzici pop, hai ca-i buna gluma rolling on the floor

| scully a răspuns:

As lua-o razna!
as sparge televizorul.
habar n-am ce-as face.
maimuta aia nu va fi niciodata regele (printisorulwinking ) muzicii pop.
niciodata.

| kolcov a răspuns:

Stiu ca nu o sa fie niciodata JB regele muzicii pop asa ca nu'mi fac griji. Michael a fost si va fi pentru totdeauna ''King of pop''

| kuzican a răspuns:

E imposibil asa ceva laughing
El canta doar pentru o anumita categorie de varsta intre 12-16 ani, so nu cred ca i'ar da vreo persoana normala acest titlu. Deastfel sunt multi alti artistii care intr-adevar canta pentru o masa mult mai mare de oamenii si sunt foarte buni in ceea ce fac si totusi nu au acest titlu.

| BineeeMa a răspuns:

Nu vorbi prostii. nu cobi. auzi ala rege al muzicii pop. doamne sfinte

| JimmyThePunk a răspuns:

Nu mi-ar pasa de timpitii/timpitele ( sa nu discrimines :d ) inculti care l-au proclamat regele popului ( aaaa si oricum eu ascult tot numai rock \m/ )

| Diana7383 a răspuns:

Ma`s caca in sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranţă "mi-ar pica faţa", iar colega mea ar zburda de fericire prin tot cartierul :-l.

Acesta e un coşmar I don't want to see!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as taia capul