| Smile_8375 a întrebat:

As vrea un Site cu cele mai noi stiri despre Justin bieber. Funda

9 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

@expertzoolog nu`ti fa griji ca nu`ti dau stupid big grin dau la fani doar happy

| DrugFree a răspuns:

@Smile, nu vreau sa te jingnesc, dar n-ai ce cauta la categoria asta cu Biberon al tau. Da-i la muzica aceasta intrebare. Categoria asta a fost creata pentru useri noi, cei care au intrebari despre TPU etc. Dar nu sa strici tu categoria cu Biberon. Nu ma intereseaza cati stupizi iau.

| BeYoU a răspuns:

Justinbieber.bz