| Lynna a întrebat:

Care credeti ca este sau a fost cea mai buna telenvela difuzata la acasatv? Dar care credeti ca a fost cea mai nereusita? Funda si vot.

Răspuns Câştigător
| crisbebe a răspuns:

Aurora cea mai reusita si cea mai nereusita cred ca Elisa si o sa iti spun si de ce aurora mi se pare reusita:are o poveste anume o poveste speciala un subiect propriu si nu a mai fost o telenovela asa si daca pierzi un episod nu mai intelegi nimic.
Si la telenovele romanesti cea mai nereusita a fost Aniela pentru ca era asa plictisitoare si cea mai reusita Inima de rrom

12 răspunsuri:
| Julieღ a răspuns:

"Mas sabe el diablo - Inger si demon" a fost cea mai buna. Cea mai nereusita nu stiu, nu cred ca exista una as, poate doar cele care au o poveste banala... =)

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Hey mie unul mi-a placut Inima de Tigan si Regina(eram si eu mai micbig grin)!

| Sclipiciii a răspuns:

Pai cea mai reusita telenovela a fost Numai iubirea dupa aceea a mai urmat Lacrimi de iubire, Regina s.a.m.d.Cea mai nereusita a fost dupa parerea mea Iubire si onoare(e plictisitoare) funda plz plz plz

| Hirako a răspuns:

/faceslapLynna

Telenovelele sunt pentru piti.Tu esti piti. kthx.Cea mai reusita a fost aia de la ora 9:00 ( sa iti raspuns la intrebare, nu ca m-as uita pe acel canal )

| Cry11 a răspuns:

Nu ma prea uit la telenovele dar dupa mine cea mai buna a fost Inima de rrom.

| andreisandu28 a răspuns:

Acasatv e un canal nasol hai da-mi funda si vot

| zuzu_8138 a răspuns:

Cea mai buna: lacrimi de iubire
cae mai varza: inima de rrom

| deea07 a răspuns:

Depinde la ce telenovele te referi. Dintre cele romanesti mi-a placut Iubire ca in filme si nu mi-a placut Aniela. Iar dintre cele sud-americane mi-a placut Dona Barbara si nu mi-a placut Iubire cu chip rebelbig grin Pupici:*

| porumbitza a răspuns:

Cea mai reusita:Cealalta fata a Analiei
Cea mai nereusita:Kassandra
Scurt si al subiect.
fundita?

| Crissww a răspuns:

Cea mai reusita(dupa parerea mea):Iubire si onoare si cea mai nereusita(dupa parerea mea):Inima te rrom

| antaloct a răspuns:

Sunt foarte multe telenovele bune dar dau ultima pe care am vazut-o ce mai buna ca? :Teresa si sunt si foarte multe telenovele nereusite ex... Kasandra sper ca ti-am fost de ajutor

| Diana_3561 a răspuns:

Sincer,cred ca cea mai reusita a fost Dona barbara, iar nereusite au fost destule...