| AliNuTzA_9627 a întrebat:

Buna!
I-am luat prietenului meu un ceas, cadou de craciun si as vrea sa ii las si un biletel in cutia cu ceasulthinking Voi ce parere aveti?!thinking, Ce as putea sa-i scriu, ceva simplu si concis, in afara de "te iubesc"pe care inca nu il simt.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Acest ceas iti va arata ca in fiecare secunda ma gandesc la tine cu prietenie.

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si ii spui "te iubesc", chiar daca inca nu il iubesti?thinking Ma rog...nu e treaba mea.Craciun fericit, tot ce iti doresti...chestii din astea.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Poti sa scrii ceva de genu '' cu mult drag de la " si scrii numele tau sau '' cu ocazia sarbatorilor iti daruiesc un mic dar din inima" sau '' un mic cadou pentru o persoana speciala'' big grin

| skydriver a răspuns:

Ai putea sa ii scrii: sa nu mai ai scuza data viitoare!