| alexsz95 a întrebat:

ce credeti despre revolutia care se desfasoara acum in Romania? adica este bine ceea ce fac romanii, atata razboi atata suferinta, ce credeti? stiu ca Basescu a facut mult rau, dar totusi trebuie dat jos din guvern? si inca ceva credeti ca daca Basescu va fi dat jos romania se va schimba in ceva mai bun? funda!

2 răspunsuri:
| YoH22 a răspuns:

Baiete stii de ce nu avem bani din cauza lui Base si tuturor de sus de acolo, Respect romanilor care merg la miting!

| alexsz95 explică (pentru YoH22):

Stiu, pentru ca si parintii mei au un salariu de mizerie fata da acum cativa ani, ai dreptate respect pentru romani!