| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti in legatura cu alinierea planetelor Marte, Venus si Mercur? Am auzit si la stiri la TV ca ar putea veni sfarsitul lumii ca o sa fie un cutremur care va devasta toata planeta. Voi ce credeti? Ma cam inspaimanta chestia asta si nu stiu cum sa ma linistesc! Mai sunt doar 8 zile pana la 21 Mai!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
37 răspunsuri:
| TeodoraMaria98 a răspuns:

Eu zic sa nu iti faci griji de mult ori au spus oamenii ca vine sfarsitul lumii in 1000 in 2000 in 2009 si n`a venit.Eu zic sa nu mai bagi in seama porcariile alea si...sa`ti traesti viata in continuare

| TeoPT a răspuns:

Oh nu! Trebuie să ne ascundem sub pământ și să luăm provizii!
*bagă laptop-ul și MP3-ul în valiză*
*îi îndeasă pe Jelli și mhn24 în valiză*

Trebuie să am cu cine face mișto de retardați cât timp stau pe acolo. laughing

Ce ziceți fraților? Să fie incultura dovadă pentru care unii oameni sunt așa superstițioși? Sau îmi scapă mie ceva?

Baftă

| TeoPT a răspuns:

@mhn24
Și eu am părul castaniu și ochii căpruiwinking

| TeoPT a răspuns:

@Jelli
În primul rând o poză cu tine. În rest, avem noi ce face. Stai liniștită că nu ne plictisim, știi că mama proștilor e mereu gravidă.

Baftă

| TeoPT a răspuns:

@Jelli
Văd că îți arde de discuții dar pe mess nu intri.(sau nu te văd eu) Frumos din partea ta. laughing

Aaa! M-am prins. N-ai cum. Ești în valiză! laughing

| TeoPT a răspuns:

@H00ligan
So, shut up...

Bafta

| Digital112 a răspuns:

Acum am un motiv in plus sa intru aici ( pe TPU)
.

| Digital112 a răspuns:

@Jelli,
conversatia voastra laughing

| Biby a răspuns:

Stai liniştită.
Nu se întâmplă nimic de ziua mea.

| 1ce a răspuns:

Nu e vorba de nici un cutremur!
*indicnat de ce perle ne vand astia*
Pe 21 Mai va trece pe langa noi un asteroid urias, exista sanse foarte mari sa intre in atmosfera noastra si sa fie atras de pamant (mintesc ca pe zi 20 de asteroizi intra i atmosfera noastra, dar n-ajung pe pamant pentru ca sunt macinati de viteza cu care sunt atrasi de pamant), deci in concluzie daca asteroidul nu e destul de mare nu se va-ntampla nimic.
Ca dovada o sa amintesc ca ieri a avut loc o conferinta intre presedinti (sau ceva de genul) despre AparareaPlanetara in situatia in care un asteroid urias s-ar apropia de campul nostru gravitational.

Răspuns utilizator avertizat
| dragutza98 a răspuns:

Pai anik nu se stie
dar cred ca -s prosti!

| giuly a răspuns:

Abia aştept să îl bat pe Dumnezeu la jocurile video!

| Timberland a răspuns:

Daca era sa vina sfarsitul lumii dupa zvonuri din astea, muream de cateva sute de ori, cred ca nu mai avem de ce sa ne ingrijoram, NASA a anuntat la ei pe site, intr-un comunicat de presa oficial, ca in urmatorii 16 milioane de ani, nu avem nici un motiv REAL de ingrijorare, deci cred ca poti sta linistita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor ești praf. Doamne, dacă ar ucide prostia, ai fi fost moartă din momentul conceperii. Măi fetițo, de murit putem muri și mâine dacă dă o mașină peste noi. Sunt zvonuri idioate menite de a băga prostimea în sperieți și pentru a mai vinde un ziar. Lol, nu este o dată precisă, sfârșitul lumii va fi atunci când se va stinge Soarele, un fenomen al naturii distructiv sau ne vom omorî/ vom muri până nu ne vom mai reproduce și nu ar mai urmă de vietate, ni se vor epuiza resursele.
Off-topic : Oh 7h30 ce drăguț ești dacă mă iei cu tine love struck.
Iar dacă sfârșitul e peste numai 8 zile love struck aș fi în culmea fericirii. De când sunt aici pe TPU am fost curioasă cum arată mhn...păi îți dai seama, voi da mâna cu el love struck.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mhn24...și eu la fel, fix ca tine arăt atunci.
nu mă consider o persoană prea frumoasă oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mhn24, sunt fată. Mă rog, înlocuiește acolo unde e cazu'. Credeam că se subînțelege.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lăsând la o parte înfățișarea, m-am prins sunteți amândoi niște drăguți...mă rog amân3 că nu știu dacă să mă includ sau nu. Până una alta eu ce să aduc love struck? Mai sunt 7 zile love struck.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@mhn24
1. Mama sau tatăl? Mai bine abstinență, că tot există 1% risc.
2. Neah, maneliștii nu ajung în iad, ci undeva pe lângă iar la intrare se impiedică și cad undeva foooarte jos unde ard.
@7h30
Okeee. Dar dacă sunt acolo, ce mai ai nevoie de poză. A propos, ce drăguț ești love struck.
Până una alta băieți, ați făcut rezervare? Detalii ceva big grin?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să nu transformaţi acest site în chatul vostru, oameni nomazi si fara creier...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

H00ligan, te-a întrebat cineva ceva? Nu suntem off-topic deloc, vorbeam despre cum ne imaginam sfârșitul lumii. Ești liber să te dai la o parte de la această întrebare.
@7h30, ok, de fapt nu am nevoie de mess, întrebarea asta e foarte bună că doar noi am transformat-o. Lol.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea ce vorbţi voi aici nu are nimic cu sfârşitu lumii... aberaţi complet...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi crede-mă că și întrebarea e aberantă. Lol, cică încă 8 zile (6 cu asta) până la sfârșitul lumii. Lol. De ce să ofer seriozitate unei întrebări neserioase? Lol.