| XxDennise a întrebat:

Ce fel de carte credeti ca iar trebuii unei bunici de Craciun.happy funda!laughingbig grin

10 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Printeaza de aici, si fa-i cadou o carte adunata de tine:
http://whatexit.org/tal/data/fellatio.html

| floripufi a răspuns:

De rugaciuni.

| teodora555 a răspuns:

Depinde de bunica... funda

| IrisMov a răspuns:

De bucate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu-i cumperi nicio carte.

| 358ili a răspuns:

Poate de bucate sau ceva romante sau ceva romane sau nuvele.SARBATORI FERICITE!

| Softit a răspuns:

Pentru o bunică: una de sănătate, iar pentru tine: una de GRAMATICĂ!

| Emylutzhu a răspuns:

Depinde, daca merge la biserica foarte mult i-as lua o carte de rugaciuni sau daca ii place sa faca mancare atunci o carte de bucate!

| AureL_1390 a răspuns:

Kamasutra

| stelistul9 a răspuns:

Conteaza mult si ce fel de persoana e bunica ta, dar cred ca ai putea sa ii cumperi una in genul acesteia:) http://s1.emagst.ro/poze/195/mkt-10011211-4e7ce45191952_350x350c_kv9.jpeg! Sper sa ii placa cadoul tau! Sarbatori fericite!