| anonim_4396 a întrebat:

Cei pot lua bunici mele de Craciun? funda pentru cea mai buna idee

Răspuns Câştigător
| nyko06 a răspuns:

Incerca in piata ca are pretul mai accecpabil sau magazine ca si Cora, Carrefour, sper sa gasesti daca te intereseaza happy.

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Banii din portofelrolling on the floorrolling on the floor

| nyko06 a răspuns:

Un capot moale si cald sigur ii va placea, o icoana, papuci de casa plusati.

| 7uP112 a răspuns (pentru nyko06):

De unde pot lua un capot din ala cum ai zis tu daca nu te superi?

| nyko06 a răspuns (pentru 7uP112):

Incerca in piata ca are pretul mai accecpabil sau magazine ca si Cora, Carrefour, sper sa gasesti daca te intereseaza happy.

| Urzi23 a răspuns:

Difera de banii alocati,eu as lua un buchet de flori si atit ca bunica ta nu are nevoie de cadouri, mai bine ii spui ca o iubesti si ii multumesti lui Dumnezeu ca ai asa o bunica buna, poti sa ii cumperi si o Sf Icoana de la Biserica dar sa fie sfintita de preferat un Sf Cu numele ei.

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Barbatul visurilor ei.

| executtemepenet a răspuns:

Eu i-am luat un sir de margele albe, nu erau perle, ca n-am avut bani, dar mi-a zis ca si-a amintit de tinerete si de vremurile cand se mai purtau. Poti cauta pe site-urile astea cu margele si bratari din pasta fimo, sunt o gramada.Sau poti sa-i iei ceva dulce, dar fiind in varsta trebuie sa ai grija ca n-o sa-i placa orice, iar o ciocolata care sa te lase impresionat prin gustul ei e cam scumpa.