| Alex202020 a întrebat:

Hei! Am un Iphone 4s... Pot sa pun o poza pe fundalul de la mesaje? Adica sa vad imaginea pe fundal si sa pot sa si scriu (am vazut pe FAcebook diverse imagini cu mesaje si ca fundal o imagine) daca se poate ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| ILoveTacos a răspuns:

Poti numai cu un jailbreaked Iphone(practic inseamna sa hackuiesti firmware-ul telefonului-dar e o idee super proasta si deloc recomandata).
Altfel poti doar daca iti pui o aplicatie gen Whatsapp, la care poti schimba fundalul cu orice poza vrei.

Sper ca te-am ajutat! happy