| adriana543768654567895334 a întrebat:

Ce mai faceti?
Cum iti dai seama daca cuiva ii este ciuda pe tine? Reactile care le are asupra ta. Cum vorbeste cu tine? MultumeSsc >:
Cat de important este sa ai un bun prieten? Cat de importanta este prietenia? In viata conteaza sa ai prieteni sau poti trai si fara? MultumeSsc >:
Pa Pa Pup. multumesc mult celor care raspund >big grin

2 răspunsuri:
| xt9000 a răspuns:

O persoana ii este ciuda pe tine cand tu ai ceva sau au facut ceva si el nu are sau nu a facut.iti dai seama ca daca sti ca ai facut ceva imp sau ai ceva fain el zice ca oo nu e asa tare sau ca a mai vazut.
prietenia este foarte imp.ai nevoie de prieteni adevarati care sa te ajute cand esti la necaz.sa nu iti gasesti prieteni care te plac doar pentru coditia ta materiala ce pentru personalitatea ta

| Catiii a răspuns:

Poii cineva caruia ii e ciuda pe tine, face tot posibilul sa arate ca e mai bun ca tine, si ca ce ai tu sau ce ai facut tu, e prost.

Sincer, nu poti trai fara prieteni. Chiar daca familia o sa fie alaturi de tine mereu, trebuie sa ai prieteni din generatia ta, care sa te sprijie. si ei poate sa o te inteleaga mult mai bine.