| adriana543768654567895334 a întrebat:

Buna TpU. Ce mai faceti?
As avea o intrebare, si o povestioara de ziswinkingAs vrea cat mai multe sfaturi/idei.
Deci eu am 14 ani, si am un prieten bun de 13 ani.
Eu sunt zodia sagetator, el este pesti [asta nu conteaza foarte mult ]
Noi doi suntem cei mai buni prieteni de cateva luni de vreo 5-6 luni.
El mi. a zis ca tine la mine ca la o prietena foarte buna si ca la o iubita.
Deci el ma place. angry si as vrea sa nu ma mai placa ca pe o iubita ca atunci cand nu o sa ii mai par frumoasa nu mai vrea sa fim cei mai buni prieteni [presupun], si de aceea as vrea sa nu ma mai placa, sa ma placa doar ca pe o prietena nimic mai mult crying. As vrea sa ma iubeasca doar ca pe o prietena nu ca pe o iubita.

Intrebarea mea este acum : Cum sa il fac sa nu ma mai placa si sa tina la mine ca la o prietena adevarata, nu ca la o iubita si prietena buna in acelasi timp straight face Ps : are prietena.
Va muLtUmEsSc frumos celor ce imi raspund. MultumeSscwinking

Ps:Nu sunt pregatita pentru o relatie pentru ca sunt prea mica. Si oricum nu stiu ce ii aia dragoste. laughing papa pup
Daca vreti id meu : adri.nico55

1 răspuns:
| adu_1447 a răspuns:

Trebuie sa vb cu el. Pt ca daca incerci fel de fel de metode sa-l faci sa nu te placa, s-ar putea sa-l indepartezi de tot si sa nu te mai placa in niciun fel. Spune-i in fata ca nu vrei o relatie, ca nu vrei sa te considere o iubita. Pur si simplu: nu-i da sperantze happy