| Bosutarionelconstantin a întrebat:

Buna TPU ce placa video imi recomandati pentru gaming sa fie pana-n 4 milioane va rog mult

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Cea mai buna alegere este : http://www.pcgarage.ro/......5-128-bit/
Alta placa video mai ok pana in 400 lei nu gasesti. Oricum rulezi jocurile decent si cu asta ( crysis 3, FC4, BF4 si multe altele )

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce placa de baza ai, ce sursa?

| Bosutarionelconstantin explică:

Mersi mult am alesbig grin

| Anonim01032001 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/placi-video/msi/radeon-r7-250x-1gb-ddr5-128-bit-2/ E foarte buna, o am si eu si imi merg jocurile astea mai noi