| daniwtf a întrebat:

Ce placa video imi recomandati pana in 4 milioane? pentru gaming big grin astept pareri! FUNDA

4 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Buna,
Aceasta: http://bit.ly/best-buy-256bits-video-card 339 lei. Magistrala 256 biti conteaza mai mult decat memoria ram (oricum 1gb este arhisuficienta pentru urmatorii ani)

| Klaudiu214 a răspuns:

Depinde ce placa video duce placa ta de bazalaughing

| georgiocool a răspuns:

Salut eu ti-as recomanda un gigabyte, ati eu am gigabyte si functioneaza foarte bine si rezistente preferabil ar fi sa iti iei minim d 1gb sa iti mearga jocurile bine sper sa iti fie d ajutor sfatul meu

| freakadd a răspuns:

Sapphire ATI Radeon HD7750