| RaR a întrebat:

Ce placa video pentru gaming imi recomandati pana in 200 lei.

Răspuns Câştigător
| ExpertMen a răspuns:

Cea mai buna ar fi aceasta:http://www.emag.ro/......KBBBM/.Dar sa nu crezi ca vei avea performante foarte bune.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ycu a răspuns:

Mane la 200 de lei o sa gasesti doar pe 64 de bit si sunt slabe alea pentru niste jocuri noi aparute, adica daca vrei counter strike sau din astea slabe ales perfecte dar presupun ca vrei sa o folosesti si in 2014 nu? asa ca te sfatuiesc sa mai bagi inca 80 de lei si o iei pasta http://www.emag.ro/......EYVRDBBBM/ care te asigur ca joci ce vrea muschiu tau cu ea, bafta.

| HεεЌεЯε a răspuns:

Nvidia Gforce GT 220..am si eu si am dat 300-400 lei..are 1,5 GB..adica 1500 de mb.(rezista jocuri 2011-2012)..si e buna pentru o imagine perfect pusa..cum ar fi nfs.ti se vede daca il setezi pentru placa ta video..adik buna. ..si le pui la maxim.ti se vede zici ca e real..si ti se misca perfect.

| HεεЌεЯε a răspuns:

Cele mai bune is GTX 990 si 210, la 900 lei, 800 lei...Ycu..aia merge la cateva noi..in rest ar fi buna GT 220.

| Ycu a răspuns (pentru HεεЌεЯε):

Eu tot GT430 am si pot juca aproape orice bine la astea ultimele nu cu toate calitatile la maxim dar e rezonabil la calitate pret.

| davyams a răspuns:

Placa video Gigabyte GeForce GT220 1GB DDR3 128-bit

Costa 199, 99 lei. Iti merge orice joc pe aceasta placa. Merit funda?