| KidDuletzu a întrebat:

BUna TPU? Ce sa fac!? sad... M'am inscris la romanii au talent, si am primit emailu sad. sa ma duc, sa nu ma duc?
Nu stiu, dar imi este frica, adica, daca ma opreste si imi spune sa plec, sau altceva? ( PS: fac Dans Michael, si nu ca Imre, el mai si gresea, era putin rigid ), si Habar nu am ce sa fac, Preselectia mea e pe 13 August. Ce Spuneti? ( am 12 ani )

12 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Du-te nu mai sta pe ganduri! ai o sansa unica sa iti faci inca de pe acum un viitor daca castigi premiul cel mare! eu iti tin pumbnii, si sa vii cu vesti bunehappy

| ღNameღ a răspuns:

Du-te! Daca nu castigi ce sa pierzi! Ai o sansa mare, ai un talent, esti un copil de 12 ani cu un talent mare... daca nu castigi te vor chema altii si altii pentru reprezentari si spectacole, si vei ajunge foarte departe.Ascutlta-ma, ai curaj, au nu am talent si in locul tau m-as duce, o sa te votez... daca ajungi in finala. ceea ce e 100% sigurwinking
stai calm, du-te, si vei castiga ceva sigur!

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Daca ai talent du-te"laughing))

| littleblackgirl a răspuns:

Buna.
Te-ai inscris la romanii au talent tocmai pentru ca vrei sa arati ca stii ceva. Nu are de ce sa iti fie rusine, acest dans este totusi munca, nu ca altii care au venit sa se prosteasca. Acei oameni ar fi trebuit sa se gandeasca (,) ca se fac de ras in fata Romaniei.
Dupa parerea mea, ar trebui sa mergi, sa ai incredere it tine, fara emotii (chiar daca pare imposibil laughing).
Mai pregateste-te, ca sa fii sigura ca nu gresesti, obisnuieste-te cu oamenii multi care te privesc (ai putea sa iti rogi familia sa se uite la tine in timp ce dansezi, chiar daca nu este un public foarte mare).
In rest, nu iti pot ura decat succes!winking

| IancuSilviu a răspuns:

Daca ai varsta pe care spui ca o ai.nu o sa tere de prima data happy du-te incearca si iti promit votul meu daca ajungi mai departe laughing

Nu e mare minune. doar incerci tongue bafta multa

| Paty7 a răspuns:

Buna. Uite, incercarea moarte n-are! Deci poti incerca, sa dansezi acolo. Sa faci cateva miscari care sa'i surprinda pe toti. Si poate ca vei ajunge cineva. Nu uita, incercarea moarte n-are! Bafta!

| Andreea_8316 a răspuns:

DUTEEE daca ai talent arata-i lumii ce potii emotiile vor trecee cu timpul nu lasa niste emotii amarate sa nu faci ceea ce stii si daca esti buna ei nu te vor oprii ...successs ( si zi-mi te rog cum te cheama in caz de mergi sa te vad big grin )...dar eu te sfatuiesc sa mergi

| valyshoru a răspuns:

Cum dracul sa fie preselectia ta pe 13 august cand tu ai trimis mesaju asta pe 29 august?

| Tenisi a răspuns:

Eu spun sa incerci! Si anul trecut a fost un baiat care dansa Michael Jackson. Putea ajunge in finala daca nu erau Akikai. Tu poti avea sanse si mai mari asa ca nu rata ocazia! Astept sa te vad la televizor dansand Michael Jackson! Mult succes!

| IuliaCx a răspuns:

Eu spun sa te duci acum nu stiu ce ai facut dar...e o ocazie buna in viatawinking
Funda?puppy dog eyes:*

| YrYnA_7766 a răspuns:

Parerea mea este sa te duci...:d Ce talent ai?thinking

| Jepatul a răspuns:

Si eu am 12 ani si cred ca nu trebuie sa-ti fie frica!
Dansezi e foare bine iti urmaresti sa vezi pe ce cale o ia inimata si s-o urmezi,
bafta!