| bєαυтιƒυℓ a întrebat:

Ceva retete anti-plictiseala la PC?

3 răspunsuri:
| bєαυтιƒυℓ explică:

Nu-mi petrec tineretea virtual, ok? Am spus asta pentru ca abia ce ajunsesem de la scoala iar toata ziua mea e ocupata acum am si eu un moment liber si vreau sa profit de el! Pana si weekendurile imi sunt ocupate cu temele.sad

| Angeliquex3 a răspuns:

Poti sa te uiti la filme online, aventura, comedie. sper ca te-am ajutat! happy

| JustmeLivia a răspuns:

Hmm păi ţi-ai putea face o pagină de facebook şi ai putea să strângi like-uri....ai putea posta, să te joci...
Eu crec că e bun ca Anti-plictiseală pentru că şi eu am la fel.

FUNDA?