| starrysky a întrebat:

Buna tpu.cine imi poate da nume de carti sau de poezii frumoase?

5 răspunsuri:
| dragonul96 a răspuns:

Sall. un roman de dragoste care este si film, cauta in librarie seriile twilight, inseamna amurg, acolo o fata normala se indragosteste de un baiat vampir. asta in prima parte. iar in ultima care nu stiu daca a aparut, fata aceea se casatoreste cu vampirul. sunt multe intamplari fantastice. eu unul nu am apucat sa cumpar cartile. nucred ca se gasesc in tg jiu. dar o sa mai caut. eu am vazut filmele pe ro tv.iti recomand. foarte frumos romanul. kiss love struck

| starrysky explică (pentru dragonul96):

Imi place la nebunie filmul twiliht am citit cartile toate volumele si am vazut si filmele in afara de partea a4-a

| chokingvictim a răspuns:

George orwell - omagiu cataloniei

| BDorin a răspuns:

Http://book.dirlink.ro/ un site de unde poti descarca carti, majoritatea in format .PDF si .DOC