| Senoritha a întrebat:

cine stie cum se schimba facebookul! dau fundita! :*:*:*

Răspuns Câştigător
| Andra3000 a răspuns:

Daca te referi la,, Cronologie'' adica schimbarea profilului intra pe acest site si da click pe get timeline iar profilultau se va schimba.http://www.facebook.com/about/timeline.Daca nu a fost vorba de asta scuze atunci.Sa fie mai simplu cauta pe google,, cum pot sa-mi fac cronologie pe facebook-TPU'' iti apare acelasi site si dai click...

| Senoritha explică (pentru Andra3000):

Mersi frumos andra la asta ma refeream

3 răspunsuri:
| Jenn002 a răspuns:

In dreapta sus de unde de deconectezi dai la ''setarile contului'', dupa care dai la ''securitate'' apoi dai ''dezactiveaza contul''. Dupa ce s-a sters iti poti face alt cont pe Facebook urmand pasii, acolo unde scrie ''Cont nou''.
Succes. Funda?:*

| ciclista a răspuns:

Cum adica "cum se schimba"?