| AnNe_1033 a întrebat:

Credeţi că o fată vărsător se potriveşte cu un băiat taur?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Cred ca da, stai linistita.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| seby005 a răspuns:

Sal dupa zodie nu prea...

| Denise_3997 a răspuns:

Nu cred in zodii. Daca ar fi sa ma iau dupa asta, n-as mai fi cu iubitul meu acum (ambii scorpioni, ceva total contraindicat in zodiac si cu toate astea, gandim la fel, avem aceleasi gesturi, absolut totul este identic). Doi oameni se potrivesc doar pentru ca sunt ei insisi si atat, doar pentru ca stiu sa se asculte, sa se inteleaga, sa se iubeasca. Nu zodiile conteaza.

| alexz44 a răspuns:

Http://www.horoscopurania.ro/......-taur.html
vezi acolo jos mai multe legate de relatie cu taurul

| ToxicDump a răspuns:

Ba voi ciar asa de tampti sunteti? pe bune. Ciar credeti in zodiacul asta tampit? Nu conteaza zodiacul ala tampit, conteaza dragostea.