| denysuk25 a întrebat:

Cum fac cand intru pe mess si imi apare cate mesaje noi am, cand le deschid sa mi se deshida pe Google Chorme, ca acum mi se deschide pe Explorer. fundita!

2 răspunsuri:
| ozn2012 a răspuns:

Intrii in Google Chrome
- intrii in Meniul Google Chrome (e o cheita in dreapta-sus)
- apesi pe Setari
- apesi pe Elemente de baza
- apesi Setati Google Chrome ca browser prestabilit.
Gata big grin acum ti se va deschide Google Chrome cand deschizi mail-urile.

| elena69 a răspuns:

Https://login.yahoo.com/config/login_verify2? poftim, pune acest site pe google crome si efectueaza accesul...