| alecsasweet a întrebat:

Cum sa fac cand deschid mail'ul [de la adresa de mess] sa mi se deschida in Google Chrome? pentru ca am si google chrome si internet explorer si mi se deschide in explorer.

Răspuns Câştigător
| Anonymous2899 a răspuns:

Dai la Google Chrome in optiuni ->Setati Google chroe ca browser prestabilit. Sper ca te-am ajutat. Funda?

6 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Mergi in setarile de la google chrome(cheita din dreapta sus), optiuni, elemente de baza(stanga), browser prestabilit(josul paginii)-setezi chrome. funda!

| rolly3342 a răspuns:

Simple as that.trebuie doar sa schimbi browserul implicit.umbla pe la gooogle chrome preferences sau instaleaza mozilla, ca la mozzila firefox te intreaba dupa ce ai instalat daca vrei sa il pui ca browser implicit. sper ca ti-am fost de folos pa pa

| beea29 a răspuns:

Buna, pai si mie mi s-a intamplat! Intri in Explorer si dai sus in colt la Unelte, apoi la optiuni si scrii o sa fie un locunde trebuie sa scrii www.google.ro, si gattaaaa,iti mai spun niste variante (se inteleg mai bine)mergi in setarile de la google chrome(cheita din dreapta sus), optiuni, elemente de baza(stanga), browser prestabilit(josul paginii)-setezi chrome sau intri in Explorer si scrii www.google.com intri in google si scrii www.download google chrome.ro si ti-l downloadezi si gatta ai google chrome! Pa, trebuie sa plec!

| MarkoMarko a răspuns:

Dai pe google chrome in optiuni Setari Google chrome ca browser prestabilit sper ca te ajuta acest rasp tongue

| Anonymous2899 a răspuns (pentru MarkoMarko):

Eu am spus primul :-p.

| MarkoMarko a răspuns (pentru Anonymous2899):

Stiu :p :d